HURTOWNIA EGZOTIC-ROOM

Egzotic Room Profesjonalna Terrarystyka Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kilku międzynarodowych marek znanych w Europie wśród miłośników terrarystyki, akwarystyki a także hodowli ptaków ozdobnych.

Oferujemy produkty zarówno dla użytku amatorskiego jak i dla potrzeb profesjonalnych hodowli, ogrodów zoologicznych, wystaw zwierząt egzotycznych, fundacji i schronisk oraz dla wielu innych obszarów, gdzie ważna jest trwałość i wysoka jakość.

Przez kilka lat naszej działalności wielu polskich klientów doceniło pionierskie rozwiązania brytyjskiej marki Arcadia Reptile oraz Arcadia Bird, której produkty w większości produkowane są w Europie, kultowej marki HabiStat znanej od dawna z bezkompromisowej jakości sterowników temperatury i oświetlenia, znanej i lubianej w Europie niemieckich marek LuckyRepile i Dragon, a także profesjonalnego sprzętu holenderskiej marki RepTech, wyróżniającego się najwyższej jakości oświetleniem metahalogenowym czy akcesoriami do hodowli węży. Arcadia Aquatic to z kolei tradycyjne, ale i kompleksowe rozwiązania oświetleniowe oparte na świetlówkach i lampach LED przeznaczone zarówno do akwarystyki morskiej jak i słodkowodnej (w tym akwariów roślinnych typu holenderskiego).

Poza dystrybucją produktów i pokarmów gotowych ww marek, w naszej ofercie znajdzie Państwo także pełen przekrój żywych owadów karmowych a także mrożone gryzonie.

Zapraszamy do zapoznania się z przekrojem naszej oferty na www.egzotic-room.com. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, a także złożymy propozycję współpracy dla odbiorców profesjonalnych.